Oficiálna stránka Ústredného automotoklubu Slovenská republika

+421 948 799 710
info@uamk.sk
Slovensko

Škoda predstavuje najnovšie interiéry

škoda

Tak, ako sa mení doba, s ňou aj technika a vonkajšie vizuály najnovších áut, ruka v ruke s nimi samozrejme kráčajú aj inovácie v oblastiach interiérov. Výnimkou nie je ani automobilka Škoda, ktorá nám v tých dňoch predstavuje svoje najnovšie highlighty interiérov nových generácií vozidiel Škody Kodiaq a Superb. Škoda Kodiak druhej generácie a najnovší Superb dostávajú nový dizajn svojich interiérov a sú obohatené a doplnené virtual kokpitom, head-up displejom a taktiež aj 13 palcovou obrazovkou infotainmentu.

škoda

V najnovšom modeli Škody Superb je volič prevodovky umiestnený na stĺpiku riadenia, kde je veľmi ľahko ergonomicky dosiahnuteľný. Vďaka tomu má jej stredová konzola jednoduchý a veľmi prehľadný vzhľad. Rovnako to je aj v modeli Kodiak, druhej generácie.
Dva vonkajšie multifunkčné ovládače, ktoré sú určené pre vodiča ovládajú teplotu v interiéry, vyhrievanie, ventiláciu sedadiel a na displeji zobrazujú aktuálne zvolenú funkciu. Prostredný ovládač umožňuje vodičovi ovládať až štyri rôzne funkcie, napríklad hlasitosť, intenzitu ventilátora, smer, kadiaľ má prúdiť vzduch na posádku. Climatronic, jazdné režimy a zväčšenie alebo zmenšenie mapy navigácie.

Redakcia ÚAMK SR

 

Páči sa Vám tento článok? Podporte nás jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Prečítajte si ďalšie články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

AdAd