Oficiálna stránka Ústredného automotoklubu Slovenská republika

+421 911 848 450
info@uamk.sk
Slovensko

Škoda predstavuje najnovšie interiéry

škoda

Tak, ako sa mení doba, s ňou aj technika a vonkajšie vizuály najnovších áut, ruka v ruke s nimi samozrejme kráčajú aj inovácie v oblastiach interiérov. Výnimkou nie je ani automobilka Škoda, ktorá nám v tých dňoch predstavuje svoje najnovšie highlighty interiérov nových generácií vozidiel Škody Kodiaq a Superb. Škoda Kodiak druhej generácie a najnovší Superb dostávajú nový dizajn svojich interiérov a sú obohatené a doplnené virtual kokpitom, head-up displejom a taktiež aj 13 palcovou obrazovkou infotainmentu.

škoda

V najnovšom modeli Škody Superb je volič prevodovky umiestnený na stĺpiku riadenia, kde je veľmi ľahko ergonomicky dosiahnuteľný. Vďaka tomu má jej stredová konzola jednoduchý a veľmi prehľadný vzhľad. Rovnako to je aj v modeli Kodiak, druhej generácie.
Dva vonkajšie multifunkčné ovládače, ktoré sú určené pre vodiča ovládajú teplotu v interiéry, vyhrievanie, ventiláciu sedadiel a na displeji zobrazujú aktuálne zvolenú funkciu. Prostredný ovládač umožňuje vodičovi ovládať až štyri rôzne funkcie, napríklad hlasitosť, intenzitu ventilátora, smer, kadiaľ má prúdiť vzduch na posádku. Climatronic, jazdné režimy a zväčšenie alebo zmenšenie mapy navigácie.

Redakcia ÚAMK SR

 

Páči sa Vám tento článok? Podporte nás jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email

Prečítajte si ďalšie články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

AdAd
Möbelix