Oficiálna stránka Ústredného automotoklubu Slovenská republika

+421 911 848 450
info@uamk.sk
Slovensko

Predstavujeme novú kartu nabitú výhodami

Ústredný automotoklub Slovenská republika prináša novú členskú kartu nabitú exkluzívnymi výhodami.
Staňte sa členom, kúpte si členskú kartu a čerpajte ich ešte dnes!

Čo sme pre vás pripravili nového? Len v ÚAMK získavate svetové úrazové poistenie sedadiel, čo znamená, že ako šofér auta, alebo motorky, chránite aj svojich spolujazdcov. Poistený vodič automobilu = poistenie celej posádky. Poistený vodič motocykla = poistený spolujazdec.  Získate svetové úrazové poistenie sedadiel, čo znamená, že ako šofér auta, alebo motorky, chránite aj svojich spolujazdcov. Poistenie sa vzťahuje sa motocykle bez obmedzenia kubatúry! Len v ÚAMK sa nemožné veci stanú možnými. Využite členstvo v ÚAMK a chráňte seba aj svojich blízkych.

Okrem poistenia získate zľavy na produkty a služby v širokej sieti našich partnerov a ďalšie výhody.
Zaregistrujte sa ešte dnes a získajte vašu kartu výhod.

Aby ste mohli čerpať výhody členskej karty pridajte si ju aj online do mobilu, aby bola stále s Vami. Stiahnite si bezplatnú aplikáciu myWorld, alebo si ju pridajte do iných aplikácii pre správu kariet.

Ako to funguje?

registraciaZaregistrujem sa

platbaZaplatím 25€/ročne

doručeniePríde mi členská karta

Čerpám výhody

Vďaka členstvu v ÚAMK získate

price-tag

Zľavy až do výšky 20%

autoškoly, autoservisy a pneuservisy,  stanice technickej kontroly (STK), auto/moto doplnky, hotely a reštaurácie, kúpele.
Zľavy platia u viac ako 50 zmluvných partnerov ÚAMK  a po registrácii v systéme u viac ako 1500 partnerov svetovej siete MyWord.

protection

Poistenie vodiča a posádky

získavate svetové úrazové poistenie sedadiel, čo znamená, že ako šofér auta, alebo motorky, chránite aj svojich spolujazdcov. Poistený vodič automobilu = poistenie celej posádky. Poistený vodič motocykla = poistený spolujazdec.

Spoločenské podujatia

Sekcia dopravnej výchovy ÚAMK spolu s Ministerstvom školstva SR zameriava svoje úsilie na skvalitnenie dopravnej výchovy detí v súlade s dohodami a zmluvami Európskej únie a Valného zhromaždenia OSN.  Dnešných cyklistov pripravuje na ich možnú budúcnosť ako vodičov a vodičky motorových vozidiel.

Novinky

Pravidelný prehľad aktualít so sveta automobilov, dopravy, motošportu, cestovania ale aj dopravných obmedzení zo slovenských ciest nájdete na stránke www.uamksr.sk a facebookovom profile @UAMK.sk

ÚAMK SR

Prihláška člena UAMK (fyzická osoba)

uamksr-qr-platba

Po registrácii prosím preveďte ročný členský poplatok vo výške 25€* na účet ÚAMK. Pri platbe uveďte do poznámky vaše MENO a MESTO pre identifikáciu. 

Číslo účtu: SK49 0900 0000 0051 8468 9182

Následne Vám bude doručená členská karta na Vašu adresu.
Ďakujeme, že ste sa rozhodli stať členom 🙂

ÚAMK SR

Prihláška člena UAMK (Právnická osoba/organizácia/klub)

Po registrácii prosím preveďte ročný členský poplatok vo výške 40€ na účet ÚAMK. Pri platbe uveďte do poznámky NÁZOV SPOLOČNOSTI ALEBO ORGANIZÁCIE a MESTO pre identifikáciu. 

Číslo účtu: SK49 0900 0000 0051 8468 9182

Následne Vám bude doručený registračný list na Vašu adresu.
Ďakujeme, že ste sa rozhodli stať členom 🙂