Overenie platnosti členskej karty.

Pre overenie platnosti členstva zadajte posledných 6 čísiel členskej karty

Číslo kartyPlatnosť členstva
Vydaná kartaUhradené členské do
UAMK20210000700426.11.2022
77704117898036.12.2023
77704117895996.12.2023
77704117890566.12.2023
77704117892307.12.2023
77704117898106.12.2023
777041178942113.12.2023
77704117900217.12.2023
77704117894529.12.2023
UAMK20210000701314.12.2022
777041179019914.12.2022
UAMK20210000701415.12.2022
UAMK20210000701516.12.2022
777041178787830.12.2023
777041178791512.1.2024
777041179025021.1.2024
UAMK20210000701213.1.2023
UAMK20210000705817.1.2023
UAMK20210000705917.1.2023
UAMK20210000705617.1.2023
UAMK20210000705417.1.2023
UAMK20210000705517.1.2023
UAMK20210000705717.1.2023
UAMK20210000706018.1.2023
UAMK20210000706221.1.2023
UAMK20210000706521.1.2023
UAMK20210000706421.1.2023
UAMK20210000706121.1.2023
777041180518321.1.2024
UAMK20210000707322.1.2023
UAMK20210000707722.1.2023
777041180492626.1.2024
UAMK20210000701624.1.2023
UAMK20210000706625.1.2023
UAMK20210000706727.1.2023
UAMK20210000706828.1.2023
777041179036630.1.2023
UAMK2021000070692.2.2023
77704117903045.2.2023
777041178771722.2.2023
UAMK2021000070808.3.2023
UAMK2021000070858.3.2023
UAMK20210000707418.3.2023
UAMK20210000707518.3.2023
77704117901511.5.2023
77704117895446.5.2023
777041179016813.5.2023
777041178951313.5.2023
777041178957516.5.2023
777041179010616.5.2023
777041178993317.5.2023
777041178990217.5.2023
777041179035917.5.2023
777041179018218.5.2023
777041178996418.5.2023
777041179033518.5.2023
777041179001419.5.2023
777041178995720.5.2023
777041178998821.5.2023
777041178963622.5.2023
777041178960524.5.2023
777041179013724.5.2023
777041179007627.5.2023
777041179022928.5.2023
77704117903421.6.2023
77704117892165.6.2023
777041178901813.6.2023
777041178928513.6.2023
777041178940714.6.2023
777041178888221.6.2023
777041179005221.6.2023
777041178935321.6.2023
777041178846221.6.2023
777041178891221.6.2023
777041179000725.6.2023
777041179021225.6.2023
777041178852325.6.2023
77704117880595.7.2023
777041178864623.7.2023
777041178855425.7.2023
777041178858527.7.2023
777041178861528.7.2023
777041178908729.7.2023
777041178902529.7.2023
77704117890632.8.2023
77704117882954.8.2023
77704117878549.8.2023
777041178826412.8.2023
777041178803516.8.2023
777041178828827.9.2023
7 7704117880027.9.2022
777041178822627.9.2023
777041178825727.9.2023
3.10.2023
777041178984113.10.2023
777041178947619.10.2023
777041178939120.10.2023
77704117899195.11.2023
77704117889678.11.2023
777041179014423.11.2023
777041178778622.12.2023
777041178784712.1.2024
777041178986528.11.2023
77704117874969.12.2023
777041178911716.12.2023
77704117875717.12.2023
UAMK20210000702930.11.2022
77704117879397.12.2023
77704117875269.12.2023
UAMK20210000703030.11.2022
777041178764913.12.2023
UAMK20210000703130.11.2022
777041178919313.1.2024
UAMK2021000070341.12.2022
UAMK2021000070336.12.2023
777041178770013.12.2023
777041178775510.12.2023
777041180503917.1.2024
77704117892236.1.2024
UAMK2021000070372.12.2022
77704117875199.12.2023
77704117897116.12.2023
UAMK2021000070397.12.2022
UAMK20210000704313.12.2023
77704117891799.12.2023
777041178942113.12.2023
777041178761813.12.2023
77704117875889.12.2023
UAMK20210000704711.12.2022
77704117875579.12.2023
77704117900217.12.2023
UAMK2021000070516.12.2023
UAMK20210000705014.12.2022
777041178767010.12.2023
777041178754024.12.2023
77704117903111.6.2023
77704117899261.6.2023
77704117902811.6.2023
77704117898962.6.2023
77704117891863.6.2023
77704117891633.6.2023
77704117891004.6.2023
77704117891315.6.2023
77704117893396.6.2023
77704117892477.6.2023
77704117892788.6.2023
77704117893608.6.2023
77704117889509.6.2023
77704117889819.6.2023
77704117890499.6.2023
77704117890709.6.2023
777041178930812.6.2023
777041178937714.6.2023
777041178885121.6.2023
777041178934621.6.2023
777041179011322.6.2023
777041178931523.6.2023
77704117894831.7.2023
77704117900834.7.2023
77704117899956.7.2023
777041178799110.7.2023
777041178832511.7.2023
777041178779314.7.2023
777041178788519.7.2023
777041178782319.7.2023
777041178802821.7.2023
777041178797730.7.2023
77704117882338.8.2023
777041178800419.8.2023
777041178801122.8.2023
77704117877628.9.2023
777041178807314.9.2023
777041178798421.9.2023
777041178773124.9.2023
777041178804224.9.2023
77704117895061.10.2023
77704117895371.10.2023
777041178897410.10.2023
777041178894318.10.2023
777041178900118.10.2023
77704117894144.11.2023
777041178944520.11.2023
77704117898341.12.2023
77704117890329.12.2023
77704117898279.12.2023
77704117897359.12.2023
77704117888379.12.2023
777041178946913.12.2023
777041179012024.11.2023
777041179006915.12.2023
777041178985815.12.2023
77704117892926.12.2023
777041178970415.12.2023
777041178978022.12.2023
777041178979722.12.2023
777041178975928.12.2023
77704117878163.1.2024
77704117879083.1.2024
77704117896815.1.2024
77704117900905.1.2024
77704117892236.1.2024
77704117893226.1.2024
777041178955112.1.2024
777041178943812.1.2024
777041178925413.1.2024
777041180545918.1.2024
777041180548017.1.2024
777041180558917.1.2024
777041180542817.1.2024
777041180489621.1.2024
777041178949021.1.2024
777041180498824.1.2024
777041178964327.1.2024
Vydaná kartaUhradené členské
19.11.2021
210.11.2021
324.11.2021
4
5
1129.11.2022
613.12.2021
721.12.2021
831.1.2022
9čestný člen
10