Overenie platnosti členskej karty.

Pre overenie platnosti členstva zadajte posledných 6 čísiel členskej karty

Číslo kartyPlatnosť členstva
Vydaná kartaUhradené členské do
777041178778622.12.2023
777041178784728.3.2025
77704117874969.12.2023
UAMK20210000700426.11.2022
77704117898036.12.2024
77704117895996.12.2024
23714786.12.2024
77704117892306.12.2024
UAMK20210000702930.11.2022
UAMK20210000703130.11.2022
777041178919313.1.2024
UAMK2021000070372.12.2022
77704117891177.3.2025
UAMK2021000070341.12.2022
77704117898106.12.2024
237135920.12.2024
77704117879397.12.2023
77704117875269.12.2023
UAMK20210000703030.11.2022
77704117875579.12.2023
777041178764913.12.2023
UAMK2021000070516.12.2023
UAMK2021000070336.12.2023
777041178775510.12.2023
UAMK20210000704711.12.2022
777041178770013.12.2023
77704117892236.1.2024
77704117892236.1.2024
777041180503917.1.2024
77704117875199.12.2023
237137513.12.2024
UAMK2021000070397.12.2022
77704117875405.3.2025
237131113.12.2024
UAMK20210000704313.12.2024
777041178917913.12.2024
237136013.12.2024
77704117900217.12.2023
237145020.12.2024
77704117875889.12.2023
77704117894529.12.2023
237132712.1.2025
UAMK20210000701415.12.2022
UAMK20210000701516.12.2022
UAMK20210000705014.12.2022
77704117876703.1.2025
77704117878783.1.2025
777041179019914.12.2022
777041178791512.1.2024
237130521.1.2024
777041180634014.6.2024
777041180487218.4.2024
UAMK20210000705917.1.2023
UAMK20210000705617.1.2023
UAMK20210000705417.1.2023
UAMK20210000705517.1.2023
UAMK20210000705717.1.2023
UAMK20210000706018.1.2023
UAMK20210000706221.1.2023
UAMK20210000706521.1.2023
UAMK20210000706421.1.2023
UAMK20210000706121.1.2023
777041180518321.1.2024
UAMK20210000707322.1.2023
UAMK20210000707722.1.2023
777041180492626.1.2024
UAMK20210000706625.1.2023
UAMK20210000701624.1.2023
UAMK20210000706727.1.2023
UAMK20210000706828.1.2023
777041179036618.4.2024
UAMK2021000070692.2.2023
77704117903045.2.2023
777041178771722.2.2023
UAMK20210000708011.3.2024
UAMK20210000708511.3.2024
UAMK20210000707418.3.2023
UAMK20210000707518.3.2023
777041178951313.5.2024
77704117901511.5.2023
77704117895441.6.2024
777041178957517.5.2024
777041179016813.5.2023
237136420.12.2024
237130320.12.2024
777041179035929.7.2024
777041179010616.5.2024
777041179018218.5.2023
777041179001419.5.2023
777041178995720.5.2023
777041178998821.5.2023
777041178963622.5.2023
777041178996418.5.2023
777041179033518.5.2023
777041178960524.5.2023
777041179013724.5.2023
777041179007627.5.2023
777041179022928.5.2023
77704117903421.6.2023
77704117903111.6.2023
77704117899261.6.2023
77704117902811.6.2023
77704117898962.6.2023
77704117891863.6.2023
77704117891633.6.2023
77704117892165.6.2023
77704117891004.6.2023
77704117891315.6.2023
77704117893396.6.2023
77704117892477.6.2023
777041178901813.6.2023
77704117892788.6.2023
77704117893608.6.2023
77704117889509.6.2023
77704117889819.6.2023
77704117890499.6.2023
77704117890709.6.2023
777041178928513.6.2023
777041178930812.6.2023
777041178940714.6.2024
777041178937714.6.2023
777041178888221.6.2023
777041178935321.6.2023
777041178846221.6.2023
77704117889126.12.2024
777041179005221.6.2023
777041178885121.6.2023
777041178934621.6.2023
777041179000725.6.2023
777041179021225.6.2023
777041179011322.6.2023
777041178931523.6.2023
777041178852325.6.2023
77704117894831.7.2023
77704117900834.7.2023
77704117880595.7.2023
77704117899956.7.2023
777041178799110.7.2023
777041178832511.7.2023
777041178779314.7.2023
777041178788519.7.2023
777041178782319.7.2023
777041178864623.7.2023
777041178802821.7.2023
777041178855428.7.2024
777041178858527.7.2023
237135420.10.2024
237120023.5.2025
777041178902529.7.2023
777041178797730.7.2023
77704117890632.8.2023
23713981.11.2024
23714189.8.2024
77704117882338.8.2023
777041178826412.8.2023
777041178803516.8.2023
777041178800419.8.2023
777041178801122.8.2023
77704117877628.9.2023
777041178807314.9.2023
777041178798421.9.2023
777041178773124.9.2023
777041178804224.9.2023
23713535.10.2024
23713705.10.2024
23713695.10.2024
23713685.10.2024
77704117895061.10.2023
77704117895371.10.2023
3.10.2023
777041178897410.10.2023
777041178984113.10.2023
237143813.12.2024
777041178894318.10.2023
777041178900118.10.2023
777041178947619.10.2023
777041178939120.10.2023
77704117899195.11.2023
77704117894144.11.2023
77704117889678.11.2023
777041178944520.11.2023
777041179014423.11.2023
237132625.11.2024
77704117898341.12.2023
77704117892926.12.2023
777041178903213.12.2024
777041178982713.12.2024
777041178973513.12.2024
237120823.5.2025
777041178946913.12.2024
777041179006915.12.2023
77704117898583.1.2025
777041178970415.12.2023
77704117897803.1.2025
777041178979722.12.2023
777041178975928.12.2023
777041180506016.5.2024
77704117878163.1.2024
77704117879083.1.2024
777041178968113.1.2025
77704117900905.1.2024
777041180528221.3.2024
77704117893226.1.2024
777041178925413.1.2025
777041178955112.1.2024
777041178943812.1.2024
777041180542817.1.2024
777041180545918.1.2024
777041180548017.1.2024
777041180558917.1.2024
77704118048966.4.2025
777041178949025.1.2025
777041180498824.1.2024
777041178964327.1.2024
77704118049643.1.2024
77704118051527.2.2024
77704118096937.2.2024
777041178871418.2.2024
777041180524419.3.2025
777041180654823.2.2024
777041178769428.2.2024
77704118066092.3.2024
77704117878925.3.2025
77704117893845.3.2025
77704117879223.3.2024
3.3.2024
777041180485811.3.2024
777041180981521.3.2024
777041178795328.3.2024
777041178762518.4.2024
777041178774818.4.2024
777041178756418.4.2024
777041180481018.4.2024
777041180521326.4.2024
77704118066164.5.2024
4.5.2024
77704118053814.5.2024
77704118094714.5.2024
77704118079724.5.2024
777041180756911.5.2024
777041180506016.5.2024
777041180666116.5.2024
777041180669216.5.2024
777041180632617.5.2024
777041180753816.5.2024
777041180701916.5.2024
777041180539816.5.2024
777041178966716.5.2024
777041180502216.5.2024
777041180773616.5.2024
777041180672216.5.2024
777041180743916.5.2024
777041180770516.5.2024
777041180994516.5.2024
777041180663020.5.2024
777041180688320.5.2024
777041180716320.5.2024
777041178849326.5.2024
777041180482726.5.2024
777041180715930.5.2024
777041180722430.5.2024
777041180943330.5.2024
777041180623431.5.2024
777041180622731.5.2024
77704118068903.6.2024
77704118067393.6.2024
77704118062966.6.2024
77704118062656.6.2024
77704118056197.6.2024
77704118091368.6.2024
77704118067468.6.2024
777041180564014.6.2024
77704118075527.7.2024
77704118077747.7.2024
77704118079587.7.2024
77704118072487.7.2024
77704118074777.7.2024
237146511.7.2024
237146411.7.2024
777041180961711.7.2024
777041180783511.7.2024
237146613.7.2024
237147113.7.2024
237145312.7.2024
237146315.7.2024
237146215.7.2024
237145615.7.2024
237145715.7.2024
237145815.7.2024
237147315.7.2024
237147415.7.2024
237147115.7.2024
237146715.7.2024
237146915.7.2024
237146018.7.2024
237147218.7.2024
237146118.7.2024
777041180872618.7.2024
777041180970918.7.2024
777041180694418.7.2024
777041180685219.7.2024
237148925.7.2024
237145925.7.2024
237149225.7.2024
237149025.7.2024
237149125.7.2024
237148325.7.2024
237148025.7.2024
237149327.7.2024
237142228.7.2024
237147627.7.2024
237147727.7.2024
237142628.7.2024
237142128.7.2024
23714315.9.2024
237142028.7.2024
237142728.7.2024
237142528.7.2024
237142428.7.2024
237142328.7.2024
23714811.8.2024
23714111.8.2024
237135119.9.2024
23714101.8.2024
23714121.8.2024
237147529.7.2024
23714141.8.2024
23714131.8.2024
23714493.8.2024
23714473.8.2024
237130812.1.2025
23714178.8.2024
237140810.8.2024
23714158.8.2024
23714168.8.2024
23714098.8.2024
237144812.8.2024
237140712.8.2024
237144415.8.2024
237139731.10.2024
237144315.8.2024
237144615.8.2024
237144515.8.2024
237144217.8.2024
237140618.8.2024
237143922.8.2024
237144122.8.2024
237147922.8.2024
237137322.8.2023
237137222.8.2024
237144022.8.2024
237140023.8.2024
237140123.8.2024
237142831.8.2024
237140531.8.2024
237136225.8.2024
237140331.8.2024
237140431.8.2024
23714291.9.2024
23714315.9.2024
23714301.9.2024
23713741.9.2024
23714345.9.2024
23714355.9.2024
23714325.9.2024
23714335.9.2024
237136127.10.2024
23714856.9.2024
237143614.9.2024
237136314.9.2024
237139914.9.2024
237127714.9.2024
237135019.9.2024
237127628.9.2024
237127528.9.2024
237136524.10.2024
237136724.10.2024
237136624.10.2024
237135524.10.2024
237135817.11.2024
237135627.10.2024
23712739.11.2024
23712699.11.2024
237131811.11.2024
237131711.11.2024
237128111.11.2024
237128411.11.2024
237128511.11.2024
237128611.11.2024
237128711.11.2024
237132217.11.2024
237129917.11.2024
237127922.11.2024
237126622.11.2024
237129025.11.2024
23713716.12.2024
23712956.12.2024
23713256.12.2024
237130608.12.2024
237128808.12.2024
237145108.12.2024
13.12.2024
237130113.12.2024
237148720.12.2024
237132320.12.2024
237131920.12.2024
237132812.1.2025
23713303.1.2025
23713293.1.2025
237133412.1.2025
237133612.1.2025
237130712.1.2025
237133913.1.2025
237133713.1.2025
237131425.1.2025
237133325.1.2025
237131226.1.2025
237134115.2.2025
20240002000123.2.2025
237134323.2.2025
20240002000223.2.2025
20240002000323.2.2025
20240002000423.2.2025
20240002000523.2.2025
20240002000623.2.2025
20240002000723.2.2025
20240002000823.2.2025
20240002000923.2.2025
237134423.2.2025
20240002001026.2.2025
20240002001126.2.2025
20240002001226.2.2025
20240002001326.2.2025
2024000200145.3.2025
20240002001528.2.2025
20240002001628.2.2025
237138923.2.2025
237138723.2.2025
237139323.2.2025
237139223.2.2025
23713451.3.2025
23713425.3.2025
2024000200172.3.2025
23713405.3.2025
2024000200186.3.2025
20240002001914.3.2025
23710396.3.2025
237134912.3.2025
237122112.3.2025
237121812.3.2025
237134612.3.2025
237134712.3.2025
237123113.3.2025
237123013.3.2025
237122913.3.2025
237122814.3.2025
237123419.3.2025
237129119.3.2025
237129219.3.2025
237123522.3.2025
237102328.3.2025
2024000200201.4.2025
23710456.4.2025
23714886.4.2025
23710446.4.2025
237133511.4.2025
20240002002124.4.2025
20240002002230.5.2025
20240002002319.5.2025
237121123.5.2025
237124328.5.2025
23712515.6.2025
23710985.6.2025
23712105.6.2025
23712935.6.2025
23712945.6.2025
20240002002413.6.2025
Vydaná kartaUhradené členské
19.11.2021
210.11.2021
324.11.2021
4
5
1129.11.2022
613.12.2021
721.12.2021
831.1.2022
9čestný člen
10
1221.2.2023