Oficiálna stránka Ústredného automotoklubu Slovenská republika

+421 911 848 450
info@uamk.sk
Slovensko

Audi Q5 – 2023 /špionážne fotografie

2024-audi-q5-spy-photo (5)

Nová generácia Audi Q5 je v severnej Európe, aby vykonala posledné testy pre očakávaní debut, ktorý by sa mal predstaviť v najbližších mesiacoch. Vyfotografované snímky na snehu v severnej Európe ukazujú, aký asi bude definitívny vzhľad tohoto nového modelu SUV.

2024-audi-q5-spy-photo

Línie, ktoré nájdeme na sériových exemplároch, sú dobre ukryté pod maskovaním so všetkými štandardnými prvkami. Utajený konvoj Audi Q5, ktorý vidíte na fotografiách, takmer určite predstavujú rôzne testovacie verzie s rôznymi druhmi motorov.

Prvotný dojem je, že sa silne podobá na Q4 e-tron, ktoré je 100 % elektrické SUV, predstavené pred 2 rokmi. Najväčší rozdiel spočíva v otvorenej mriežke, ktorá je potrebná na to, aby spaľovací motor lepšie dýchal. Mriežka vyzerá menšia ako aktuálna Q5.

2024-audi-q5-spy-photo (1)

Dokonca aj v bokoch existujú podobnosti medzi Audi Q5 a Q4, ale sme si istí, že po odstránení kamufláže budeme čeliť podstatne odlišnému aspektu. Aj preto, že tieto dva modely sú založené na úplne odlišných platformách: MLB Evo pre Q5 a MEB pre Q4 E-Tron.

Zadnú časť by mal pretínať LED svetelný pás pravdepodobne lemovaný OLED svetelnými zoskupeniami .

Pokiaľ ide o interiér Audi Q5 2023, nie sú k dispozícii žiadne nové zábery, ale tie, ktoré boli zverejnené pred časom, nám už poskytli dobrý pohľad na palubnú dosku s konzolovým centrálnym monitorom a digitálnym prístrojovým vybavením, ktoré je veľmi odlišné od toho súčasného Audi.
Redakcia ÚAMK

Páči sa Vám tento článok? Podporte nás jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email

Prečítajte si ďalšie články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *