Oficiálna stránka Ústredného automotoklubu Slovenská republika

+421 911 848 450
info@uamk.sk
Slovensko

Vážna dopravná nehoda – BB kraj

Vodiči pozor. Vážna dopravná nehoda na Horehroní. Cesta bude uzavretá ešte niekoľko hodín. Havarované nákladné auto je skrížené cez oba jazdné pruhy. Len pred malou chvíľkou došlo na ceste I/66 k veľmi vážnej dopravnej nehode. Pri obci Bacúch sa zrazil sa tam kamión s osobným automobilom. Podľa doterajších zistení z miesta nehody mal 46 ročný vodič kamiónu z doposiaľ neznámych príčin prejsť do protismeru, kde došlo k zrážke s osobným autom zn. Mercedes. Pri tejto dopravnej nehode sa zranila 50 ročná vodička a jej 47 ročný spolujazdec, občan Rakúska.

 

 

Z miesta nehody boli všetci zranení prevezení do nemocnice. Táto nehoda paralyzovala dopravu na ceste I/66, kde sa tvoria rozsiahle kolóny. Na miesto nehody smeruje špeciálne odťahové vozidlo z Banskej Bystrice, preto upozorňujeme vodičov, že cesta bude prejazdná až po odstránení kamióna, čo môže trvať niekoľko hodín. Na mieste zasahuje 11 hasičov na piatich kusoch techniky.
Na miesto dopravnej nehody bol prizvaný aj znalec z odboru dopravy, pričom bližšie okolnosti jej vzniku sú predmetom ďalšieho zisťovania.

Foto: Polícia SR

Páči sa Vám tento článok? Podporte nás jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email

Prečítajte si ďalšie články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *