Oficiálna stránka Ústredného automotoklubu Slovenská republika

+421 911 848 450
info@uamk.sk
Slovensko

Opitá vodička v Michalovciach – až 4 promile

Opitá vodička v Michalovciach - až 4 promile (1)

S alkoholom na našich cestách sa nie a nie vysporiadať. Opitá vodička narazila do oprotiidúceho auta. V krvi jej nameral viac ako 4 promile alkoholu.
Táto dopravná nehoda sa stala ešte včera /v piatok 12. 5. ráno/ Podľa aktuálnych informácií od polície, 32-ročná vodička auto šoférovala v smere od mesta Strážske na obec Voľa. „V dôsledku nevenovania pozornosti prešla ľavou stranou do protismernej časti vozovky, kde sa zrazila s protiidúcim motorovým vozidlom. Bezprostredne po dopravnej nehode bola vodička podrobená dychovej skúške s výsledkom 1,95 miligramu alkoholu na liter vydychovaného vzduchu, čo je v prepočte 4,06 promile, pričom dychové skúšky mali stúpajúcu hodnotu,“ uvádza PZ.
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Michalovciach voči vodičke vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykových látok. Aj v súvislosti s týmto prípadom polícia upozorňuje vodičov, že alkohol za volant nepatrí.

Opitá vodička v Michalovciach - až 4 promile (2)
Napriek sprísneným opatreniam a postihom za alkohol sa na Slovensku stále objavujú vodiči, ktorí sa s ním nevedia vysporiadať. Polícia preto avizuje, že kontroly na našich cestách budú vykonávať ešte intenzívnejšie.

Opitá vodička v Michalovciach - až 4 promile (3)

Informácie a foto: Polícia SR

Páči sa Vám tento článok? Podporte nás jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email

Prečítajte si ďalšie články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *