Oficiálna stránka Ústredného automotoklubu Slovenská republika

+421 911 848 450
info@uamk.sk
Slovensko

Opäť ďalšia tragická nehoda na našich cestách.

Opäť ďalšia tragická nehoda na našich cestách

Z auta ostala len kopa šrotu. Vodič doplatil na nezapnutý pás.

Tragicky sa skončila dopravná nehoda medzi mestami Kráľovský Chlmec a Veľké Kapušany. Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania viedol vodič, ktorý viedol osobné motorové vozidlo zn. Seat Cordoba, z doposiaľ nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismernej časti vozovky, kde sa čelne zrazil s oproti idúcim vozidlom zn. Škoda Fabia, ktoré jeho vodička viedla v smere od mesta Veľké Kapušany.

Podľa informácií získaných na mieste dopravnej nehody vodič vozidla zn. Seat nebol pripútaný bezpečnostným pásom, vodička Škody Fabia bezpečnostný pás počas svojej jazdy použila.

Po zrážke vozidlo zn. Škoda Fabia odhodilo do priekopy vedľa cesty. Vodič Seatu Cordoba utrpel pri dopravnej nehode zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom a ktorým, žiaľ, na mieste dopravnej nehody podľahol. Vodička Škody Fabia bola posádkou RZP prevezená do nemocnice, podľa predbežnej lekárskej správy utrpela zranenia, ktoré si vyžiadajú 14-dňovú dobu liečenia a práceneschopnosti.

Vodička bola na zistenie prítomnosti alkoholu v jej dychu podrobená dychovej skúške, výsledok dychovej skúšky bol však negatívny.

Čo bolo dôvodom, že vodič prešiel do protismeru a či sa tejto tragickej zrážke dalo zabrániť, je predmetom ďalšieho vyšetrovania michalovských dopravných policajtov.

Opäť ďalšia tragická nehoda na našich cestách

 

Zdroj: Polícia SR

 

Páči sa Vám tento článok? Podporte nás jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email

Prečítajte si ďalšie články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *