Oficiálna stránka Ústredného automotoklubu Slovenská republika

+421 911 848 450
info@uamk.sk
Slovensko

Online predaj automobilov

Online predaj automobilov

Zavedenie lockdownu núti veľa spoločností zmeniť overené spôsoby svojho fungovania za nové. Medzi tieto spoločnosti sa zaraďuje aj sieť autocentier AAAAuto a Mototechna, ktorá opäť prechádza na online predaj a výkup automobilov.

Proces kúpy alebo predaja automobilu online je jednoduchý. Zákazníci majú možnosť si vybrať a rezervovať automobily na webových stránkach spločností a následne si dohodnú miesto a čas odovzdania automobilu.

Podľa vyjadrenia generálnej riaditeľky a predsedničky predstavenstva AURES Holdings, prevádzkovateľa medzinárodnej siete autocentier AAA AUTO a Mototechna, Karolíny Topolovej sú v spoločnosti pripravení zaistiť predaj vozidiel online, pri dodržiavaní najprísnejších hygienických štandardov. Call centrum vybavujúce dopyty po vozidlách, ktoré si ľudia vyhľadávajú na internete, má posilnenú kapacitu. Na zaistenie doručovania automobilov spoločnosti posielnili aj kapacity predajcov. Celý proces je už veľmi dobre vyskúšaný z minulých lockdownov a ľudia sa ho naučili bez problémov využívať. Rovnako jednoduché jev spoločnosti AAA AUTO a Mototechna online aj predať automobil.

Na online predaj a výkup vozidiel sieť AAA AUTO a Mototechna na Slovensku prechádzajú s okamžitou platnosťou.

JUDr. Eva Žitná
Redakcia ÚAMK SR

Páči sa Vám tento článok? Podporte nás jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email

Prečítajte si ďalšie články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *