Oficiálna stránka Ústredného automotoklubu Slovenská republika

+421 911 848 450
info@uamk.sk
Slovensko

Návrat šrotovného?

uamk-Návrat šrotovného?

Mnohí motoristi si pamätajú časy, keď „šrotovné“ spôsobilo doslova ošiaľ medzi zákazníkmi, ktorí túto možnosť hojne využívali. Dnešná neľahká ekonomická situácia núti čoraz viac zákazníkov k úsporným ekonomickým opatreniam. Kúpa auta nie je bežná každodenná transakcia. Na druhej strane aj predajcovia automobilov musia vymýšľať benefity, ktoré prilákajú zákazníkov do ich predajní.

S myšlienkou „ šrotovného“ v súčasnosti prichádza na trh japonský výrobca automobilov. Modely tejto značky sú do konca marca 2021 v ponuke pri autorizovaných predajcov so zľavou až 1 200 €, tzv. šrotovným za starý automobil. Navyše za každý kilowatt výkonu je možnosť získať zľavu vo výške až 30 €.

Uvedené zľavy sa nevzťahujú len na klasické osobné automobily, ale aj na všetky SUV tejto značky japonského výrobcu.

Takže kalkulačku do ruky a môže sa stať, že na displeji  zasvieti číslo 4 290. Keď k tomu ešte priradíme symbol €, tak to je už poriadne lákadlo.  Závisí to samozrejme od modelu a výkonu vybraného automobilu. Priaznivci tejto japonskej automobilky, ale aj noví zákazníci už iste zbystrili pozornosť. Táto ponuka je, najmä na súčasnú zlú ekonomickú situáciu, mimoriadne zaujímavá.   Všetci autorizovaní predajcovia tejto značky sú pripravení reagovať na online, ako aj na telefonické dopyty.

Či marketingová stratégia značky japonského výrobcu bude mať úspech ukáže len budúcnosť a momentálne je toto otvorená otázka…

Motoristi, buďte ohľaduplní a jazdite bezpečne, rodina Vás doma čaká!
Váš Ústredný automotoklub Slovenská republika

Páči sa Vám tento článok? Podporte nás jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email

Prečítajte si ďalšie články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

AdAd
Möbelix