Oficiálna stránka Ústredného automotoklubu Slovenská republika

+421 911 848 450
info@uamk.sk
Slovensko

Kamión Coca Cola na Slovensku

vianocny-kamion (1)

Známy Vianočný kamión opäť prichádza na Slovensko. Zastaví sa až v 20.slovenských mestách.

No kto by nepoznal slávny a známy presvetielkovaný kamión, ktoré sme kedysi mohli obdivovať len v televíznych reklamách? Svoj príchod stále oznamuje hlasným trúbením. Po štyroch rokoch opäť zavíta na Slovensko, aby vyčaril úsmev na tvári deťom, ale aj dospelým. Navyše, organizátori jeho jazdu spojili aj s dobročinnou akciou.

Pojazdné Vianoce – aj takto by sa dal charakterizovať žiarivý kamión, ktorý snáď každý videl v televíznych reklamách. Tento rok ho majú Slováci možnosť vidieť aj na našich cestách. Červený vysvietený kamión dnes práve vyrazil na slovenské cesty a zastaví sa v dvadsiatich mestách. Medzi nimi je napríklad Považská Bystrica, Piešťany, Topoľčany, Košice či Bratislava. Kde ho môžete stretnúť?

„Čaká vás moderovaná zábava, skvelá hudba či možnosť zakúpiť si darčekové predmety alebo lákavé občerstvenie a prispieť tak na dobročinné účely. Polhodinu po začiatku akcie prichádza nádherne osvetlený Vianočný kamión a priváža samotného Santa Clausa,“ uvádza spoločnosť Coca-Cola, ktorá Vianoce na kolesách organizuje.

 

vianocny-kamion

 

Redakcia ÚAMK

Páči sa Vám tento článok? Podporte nás jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email

Prečítajte si ďalšie články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *