Oficiálna stránka Ústredného automotoklubu Slovenská republika

+421 911 848 450
info@uamk.sk
Slovensko

Double Red Cars Museum – Klenot pre automobilových nadšencov s výhodou pre členov ÚAMK

V malebnom meste Brezno, ktoré sa nachádza v srdci slovenských hôr, sa nachádza jedinečná atrakcia pre milovníkov automobilov – Double Red Cars Museum. Toto fascinujúce múzeum ponúka návštevníkom nezabudnuteľný zážitok plný histórie a exkluzívnych automobilových klenotov. A čo je ešte lepšie, pre členov ÚAMK, Únie automobilových klubov, je k dispozícii zľava vo výške 20% zo vstupného. Pridajte sa k nám na prehliadku tohto úžasného múzea a zájdite do hĺbky automobilovej histórie s výhodným členským bonusom.

Double Red Cars Museum je miestom, kde sa snúbi automobilová vášeň s kultúrou a krásou slovenského prostredia. Múzeum je domovom pre vzácne a fascinujúce automobilové exponáty, ktoré si zaslúžia miesto vo svete histórie. Vstúpte do tohto pôsobivého múzea a ocitnite sa v srdci automobilových inovácií.

Medzi hlavné exponáty patrí slávne Ferrari F40, jedno z najikonickejších talianskych áut všetkých čias. S jeho agresívnym dizajnom a špičkovou rýchlosťou predstavuje Ferrari F40 vrchol luxusu a výkonu. Jeho červená farba púta pozornosť a jeho prítomnosť v Double Red Cars Museum Brezno je skutočným lahôdkou pre nadšencov automobilového dizajnu.

 

Okrem vystavených automobilových skvostov ponúka Double Red Cars Museum aj edukačné programy, ktoré preniknú do hĺbky automobilovej histórie a technológií. Návštevníci sa môžu zúčastniť interaktívnych prezentácií a workshopov, kde sa dozvedia viac o vývoji automobilového priemyslu a technologických inováciách, ktoré viedli k vzniku týchto jedinečných vozidiel.

Pre členov ÚAMK je Double Red Cars Museum ešte príťažlivejšie miesto na návštevu, pretože majú možnosť využiť zľavu vo výške 20% zo vstupného. Únia automobilových klubov je dôkladne zapojená do podpory automobilových nadšencov a táto výhoda je ďalším prejavom tejto podpory. Ak ste členom ÚAMK, neváhajte a využite túto výhodnú zľavu na prehliadku tohto úchvatného múzea.

Páči sa Vám tento článok? Podporte nás jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email

Prečítajte si ďalšie články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *