Oficiálna stránka Ústredného automotoklubu Slovenská republika

+421 911 848 450
info@uamk.sk
Slovensko

Chcel skočiť z mosta – Most SNP bol uzavretý

Dnešná nedeľa pre bratislavské záchranné zložky nezačala príliš kľudne. V skorých ranných hodinách prijali hlásenie, že na zábradlí mosta SNP stojí muž.To, či je informácia hodnoverná preverili policajti ihneď. Dali do pohotovosti všetky súčinné zložky Integrovaného záchranného systému. Most od mestskej časti Petržalka v smere do Starého mesta museli z dôvodu záchranných prác uzavrieť.Vodičov polícia požiadala, aby použili alternatívne trasy.

Ihneď na ohlásené miesto prišlo niekoľko desiatok policajtov, tiež vyjednávací tím a záchranný čln. Muž v tmavom oblečení sa podľa dostupných informácií nachádzal na moste približne už od šiestej ráno. Podľa našich informácií chcel z mosta skočiť do Dunaja.
Podľa medializovaných informácií, mal byť dezorientovaný a správal sa údajne veľmi zvláštne. Zo zábradlia zliezal a opakovane naň naspäť vyliezal.

Po vyjednávaniach s policajným tímom sa po niekoľkých hodinách vzdal a zo zábradlia zliezol. Most v smere od Petržalky do centra mesta bol pre incident v čase záchrannej akcie niekoľko hodín úplne neprejazdný. Po tom, ako sa záchranná akcia skončila, ju obnovili.

Redakcia ÚAMK
Foto: TV Markíza

Páči sa Vám tento článok? Podporte nás jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email

Prečítajte si ďalšie články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *