Oficiálna stránka Ústredného automotoklubu Slovenská republika

+421 948 799 710
info@uamk.sk
Slovensko

Čarovný svet Mercedes-Benz Museum v Štutgarte

Keď hovoríme o automobilovom priemysle, nemôžeme sa vyhnúť spoločnosti Mercedes-Benz. Táto prestížna značka je synonymom luxusu, inovácií a kvality. Ak ste nadšenci automobilov alebo len chcete spoznať históriu tohto fascinujúceho priemyslu, nemôžete si nechať ujsť návštevu Mercedes-Benz Museum v nemeckom Štutgarte.

Samozrejme, hlavným lákadlom tohto miesta je samotná expozícia. Mercedes-Benz Museum ponúka komplexný pohľad na históriu automobilov a ich vývoj od svojich skromných začiatkov až po súčasnosť. Návštevníci tu nájdu viac ako 160 vozidiel a mnoho ďalších exponátov, ktoré dokumentujú nielen technický pokrok, ale aj kultúrne a spoločenské zmeny spojené s automobilovým priemyslom.

Ak sa rozhodnete navštíviť Mercedes-Benz Museum, čaká vás neuveriteľná cesta cez históriu a technický pokrok, ktorým sa táto značka môže hrdiť. Je to miesto, kde sa zrodili legendy a kde môžete cítiť krásu a technológiu spojené v jednom fascinujúcom zážitku. Tak čo ešte váhate? Naložte rodinu a priateľov a vyrazte do Štutgartu, kde sa vám otvorí brána do sveta Mercedes-Benz.

Pokiaľ ste nemali možnosť ešte navštíviť toto múzeum prinášame Vám autentické fotografie z našej prehliadky.

Foto: S. Mlynár

Páči sa Vám tento článok? Podporte nás jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Prečítajte si ďalšie články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

AdAd
Möbelix