Oficiálna stránka Ústredného automotoklubu Slovenská republika

+421 911 848 450
info@uamk.sk
Slovensko

Čarovný svet Mercedes-Benz Museum v Štutgarte

Keď hovoríme o automobilovom priemysle, nemôžeme sa vyhnúť spoločnosti Mercedes-Benz. Táto prestížna značka je synonymom luxusu, inovácií a kvality. Ak ste nadšenci automobilov alebo len chcete spoznať históriu tohto fascinujúceho priemyslu, nemôžete si nechať ujsť návštevu Mercedes-Benz Museum v nemeckom Štutgarte.

Samozrejme, hlavným lákadlom tohto miesta je samotná expozícia. Mercedes-Benz Museum ponúka komplexný pohľad na históriu automobilov a ich vývoj od svojich skromných začiatkov až po súčasnosť. Návštevníci tu nájdu viac ako 160 vozidiel a mnoho ďalších exponátov, ktoré dokumentujú nielen technický pokrok, ale aj kultúrne a spoločenské zmeny spojené s automobilovým priemyslom.

Ak sa rozhodnete navštíviť Mercedes-Benz Museum, čaká vás neuveriteľná cesta cez históriu a technický pokrok, ktorým sa táto značka môže hrdiť. Je to miesto, kde sa zrodili legendy a kde môžete cítiť krásu a technológiu spojené v jednom fascinujúcom zážitku. Tak čo ešte váhate? Naložte rodinu a priateľov a vyrazte do Štutgartu, kde sa vám otvorí brána do sveta Mercedes-Benz.

Pokiaľ ste nemali možnosť ešte navštíviť toto múzeum prinášame Vám autentické fotografie z našej prehliadky.

Foto: S. Mlynár

Páči sa Vám tento článok? Podporte nás jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email

Prečítajte si ďalšie články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *