Oficiálna stránka Ústredného automotoklubu Slovenská republika

+421 911 848 450
info@uamk.sk
Slovensko

2% na podporu činnosti ÚAMK

Milí naši priaznivci,
Ústredný automotoklub Slovenská republika ( ÚAMK ) splnil podmienky pre registráciu určených právnických osôb na prijímanie 2% podielu zaplatenej dane z príjmu za zdaňovacie obdobie roku 2023.

Týmto chceme požiadať našich členov aj nečlenov, sympatizantov, rodinných príslušníkov a podnikateľské subjekty o poukázanie tohto príspevku pre našu organizáciu.

Vami poukázané finančné prostriedky budú použité výlučne pre deti na aktivity v bezpečnosti cestnej premávky a dopravno – bezpečnostné projekty ÚAMK. Súčasne plánujeme z možných prostriedkov zriadiť mobilné detské dopravné ihrisko.

K poukázaniu príspevku je potrebné vyplniť príslušný formulár , ktorý nájdete nižšie. Takto poukázané 2% sú odrátané už z Vami zaplatenej dane z príjmu a neovplyvnia výšku Vášho príjmu.

📌Preto nenechajte tieto prostriedky prepadnúť a darujte aj tento rok 2% svojich daní. Ja to Vaše právo podporiť dobrú vec.📌

Tlačivá: Vyhlásenie -2023.pdf. VYHLÁSENIE o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby (PDF)
Potvrdenie o zaplatení dane . pdf. ( poskytuje zamestnávateľ) Potvrdenie-o-zaplateni-dane-z-prijmov-zo-zavislej-cinnosti_01-2023 (PDF)

Tieto tlačivá treba vypísať a zaslať na daňový úrad alebo pošlite na poštovú adresu:
ÚAMK SR
Tomášikova 30
821 01 Bratislava

Páči sa Vám tento článok? Podporte nás jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email

Prečítajte si ďalšie články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *