Oficiálna stránka Ústredného automotoklubu Slovenská republika

+421 911 848 450
info@uamk.sk
Slovensko

Bugatti Veyron

Bugatti Veyron (1)

Na predaj je limuzína v štýle Bugatti Veyron. Tá najkomplikovanejšia časť z neho je už hotová a kúpite ju hlboko pod pôvodnými nákladmi.

Bugatti Veyron (2)

Vo svete tvorivosti, fantázie, ale aj laminátu snáď už nie sú žiadne hranice. Vďaka tomuto materiálu v spojení so šikovnými rukami a odvahou si je možné dnes postaviť limuzínu v štýle Bugatti Veyron. K dispozícii je na predaj jeden rozostavaný projekt, ale to najdôležitejšie na ňom je už hotové.

Bugatti Veyron (3)

Máte už dosť okukaných limuzín zo sedanov alebo SUV a hľadáte nevšedný showcar? Jeden taký je práve k dispozícii na aukčnom portáli ebay , aj keď bude chcieť ešte dokončiť. Najzložitejšia časť je ale hotová. Kompletná karoséria v štýle predĺženého Bugatti Veyron je namontovaná na šasi Lincolnu Town Car. Laminátové diely boli najskôr vystužené oceľovými rúrkami, ktoré sú privarené k rámu vozidla.

Bugatti Veyron (4)

Zhotovenie a zlícovanie majiteľa vyšlo v prepočte na 9500€. Ďalších cca 4700€ ho stáli predné vertikálne sa otvárajúce dvere, s elektricky ovládanými oknami z tvrdeného skla s homologizáciou. Predné vrstvené sklo v hodnote 1900 € ešte nie je prilepené. Iste ste si všimli aj výklopné zadné dvere, tie vyšli na 1700€. Aj tie sú kompletné, vrátane plynových vzpier, skla a zámku. Veko kufra napodobňujúce zatiahnutý zadný spojler je zamykateľné a má hodnotu 1400€. Výpočet prvkov završujú 20-palcové kolesá Asanti.

Bugatti Veyron (5)

K vozidlu sú tiež dlhé bočné okná z tvrdeného skla, čo znamená, že zvonku je auto kompletné. Interiér vybavený dvojzónovou klimatizáciou je potrebné urobiť znova. K dispozícii sú pôvodné demontované diely z Town Caru, zvyšok je na vašej fantázii.

Bugatti Veyron (6)

Hoci vozidlo tri roky stál, majiteľ sa snažil ho v rámci možností udržať v prevádzkyschopnom stave, takže je pojazdný. Podľa popisu má novú batériu, vlastník s ním jazdil po areáli a dokonca vymenil benzín v nádrži za čerstvý. Prihlásenie uľahčí doklady vedené ako limuzína od Lincolnu.

Bugatti Veyron (7)

Stavba je momentálne dostupná na Floride za v prepočte niečo okolo 20.000 €, čo je prakticky len cena prestavby /práce/. Pôvodný Lincolnu Town Car stál takú istú sumu.

Fotografia čierneho Bugatti je konečný zámer a cieľ projektu.

Redakcia ÚAMK

Páči sa Vám tento článok? Podporte nás jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skype
WhatsApp
Email

Prečítajte si ďalšie články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *